FİLLİ BOYA

"Kışın, sıcak dışarı kaçmasın... Yazın, sıcak içeri sızmasın!.." İşte bu, Filli Boya Mantolama paket sistemleri nin binalarda 4 mevsim geçerli ısı yalıtım ekonomisi.

Bu ekonomiyi yaşayanlar yıllarca rahat ediyor. Unutmayın ki, ısı yalıtım sistemi bir kere yaptırılır. Sistemin performansı, kullanılan malzemelerin kalitesi ve birbiriyle uyumuyla doğrudan ilgilidir. Capatect Isı Yalıtım Sistemi'ni oluşturan tüm ürünler, Capatect uzmanlığı ve ileri teknoloji ile üretilmiştir. Capatect Isı Yalıtım Sistemi, tecrübe, teknoloji, uzmanık ve güven demektir.

Capatect Dalmaçyalı Mantolama ürünü saye­sinde uygu­lama altına alı­nan böl­ge­le­rin en az % 50 ora­nında bir tasar­ruf sağ­la­dığı söy­len­mekte ve sis­te­min kısa bir zaman içe­ri­sinde ken­disi için har­ca­nan mali­yeti kar­şı­la­dığı belir­til­mek­te­dir. Bir­çok man­to­lama sistemi için aynı şey söy­lense de capa­tect dal­maç­yalı ürününde durum biraz daha fark­lı­dır. Çünkü ürün içe­ri­ğinde yer alan özel yalı­tım organ­ları saye­sinde yalı­tı­mın en yük­sek kali­tede yapıl­ma­sına ve bunun ger­çek anlamda hissedilmesine imkan tanımaktadır.

KULLANIM ALANLARI

İnce sıva, düzgün yapılmış kaba sıva, beton, gazbeton veya kendini taşıyabilen silikat ya da akrilik esaslı eski boyaların üzerine yenilemek amacıyla ya da polistren ve taşyünü gibi ses ve ısı yalıtımı sistemlerinin üzerine güvenle uygulanabilir. 

CAPATECT DALMAÇYALI

Filli Boya Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası 2 cm Karbonlu (λD=0,333 W/mK), 16 Kg/m³ Yoğunlukta, B1 Sınıfı, Dinlendirilmiş Kapı ve Pencere Merkezleri için25 Adet (12.5m²) Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası 3 cm 30 Kg/m³ yoğunlukta, 200 KPa Basma Dayanımı, %0.3 Su Emme Temel, Subasmanı ve Teraslar İçin 20 Adet (14.4m² Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası 4 cm 30 Kg/m³ yoğunlukta, 200 KPa Basma Dayanımı, %0.3 Su Emme Temel, Subasmanı ve Teraslar İçin15 Adet (10.8m²) Capatect Taşyünü Isı Yalıtım Levhası 4 cm A1 Sınıf, Yanmaz, Ses Geçirmez

Capatect Taşyünü Isı Yalıtım Levhası 5 cmA1 Sınıf, Yanmaz, Ses Geçirmez Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası 7 cm Karbonlu (λD=0,333 W/mK), 16 Kg/m³ Yoğunlukta B1 Sınıfı, Dinlendirilmiş 7 Adet (3.5m²)

İstanbul ve çevre iklimler için ideal olan : 4 cm kalınlık 16 densite yoğunluk ısı yalıtım lavhası kullanılmaktadır .İsteğe bağlı olarak 16 - 32 densite arası yoğunluk ve 3 ile 8 cm kalınlıkta yalıtım levhası kullanılabilir. Extra ses yalıtım içinse dış cephe ve iç cephelerinizde taş yünü yalıtım levhasıda kullanılmaktadır.

Rutubetsiz, homojen ısı dağılımına sahip konforlu yaşam koşulları sağlar.

Mantolama binaların dış cepheleri için uygulanan bir ısı yalıtımı sistemine verilen isimdir. Capatect Dış cephe mantolama için ülkemizde son yıllarda uygulanmaya başlanan Mantolama işlemi Avrupa ülkelerinde standartlarla tescillenmiş ve enerji tasarrufu amaçlı olarak uzun yıllardır kullanılmaktadır. Türkiye’ye bu denli geç gelmesinin nedeni ise, enerji ihraç eden bir ülke iken enerji ithal eden bir ülke konumuna gelmiş olmamız. Dünyada enerji kaynaklarının hızla tükendiğini göz önünde bulundurduğumuz takdirde ısı tasarrufu adına binalarımıza gerekli mantolama yı yapmak yararımıza olacaktır.Etiketler : Filli boya mantolama


Benzer Konular Kategoriler Hatalı Mantolama Sökümü Nasıl Yapılır Isı Yalıtımında Yanlışlar ve Doğrular Bina Dış Cephe Kaplamaları Bina Isı Kayıpları ve Isı Yalıtımı Söve Uygulamaları İş Süreçlerimiz Dış Cephe Mantolama American Siding Bina Ses Yalıtımı BTB Üzerine Mantolama Yapılırmı Mantolama Üzerine Klima Montajı Nasıl Yapılır Mantolama Teknik Detaylar Mantolama Teklifi Örneği Çatı Yalıtımı Dış Cephe Giydirme Sistemleri Binalarda Isı Yalıtımı Temel Su Yalıtımı Yangın Yalıtımı ve Yangın Yalıtım Malzemeleri Mantolamamı Nasıl Koruyabilirim Taşyünü
Site Haritası Hakkımızda Hizmetlerimiz Mantolama Isı Yalıtımı İş Süreçlerimiz Referanslar Bize Ulaşın Basında GNYAPI Sitemap Site Haritası
İnsan Kaynakları İK Politikamız Açık Pozisyonlar Başvuru Formu
Ustalara Özel Eğitim Talebi Başvuru Formu
Bize Ulaşın A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4
Maltepe E5 Üstü / İstanbul

T 0216 475 1241 F 0216 475 1242
E info@gnyapi.com.tr

Danışma Merkezi
444 4697/ 444 GNYP

© Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır.

Keşif Formu
ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
Ayrıcalıklar
GNYAPI AYRICALIKLARI
Estetik Tasarım
ESTETİK TASARIM
GNYAPI Kurumsal
GNYAPI KURUMSAL