usta konferansi

USTA KONFERANSINDA SEKTÖREL YÖNELİMLER AKTARILDI

Usta Konferansı'nın bu yıl ikincisini düzenleyen GNYAPI, ısı yalıtım sektöründeki son gelişmeleri katılımcılarıyla birlikte değerlendirdi.

Isı yalıtım sektörünün en önemli aşaması olan uygulama alanında sektöre getirdiği kurumsal ve yenilikçi çözümlerle son üç yılı lider marka olarak sürdüren ve iş yaptığı müşterileri ile güvene dayalı bir ilişki tesis etmeyi birincil amacı olarak gören GNYAPI, yaklaşık 4000 ustayı yöneten 330 ekip başının katılımı ile düzenlediği “Usta Konferansı”nı 27 Şubat Çarşamba günü The Green Park Hotel Bostancı’da gerçekleştirdi. 

Geçtiğimiz aylarda ısı yalıtım uygulamaları konusunda konut yöneticilerini bilgilendirme misyonunu amaçlayan ve 280 konut yöneticisinin katılımı ile gerçekleşen “Konut Yöneticileri Konferansı”nı da başarıyla gerçekleştiren GNYAPI, beraber çalıştığı ustalarını ısı yalıtım uygulamalarından beklentiler ve sektörde yaşanan yenilikler ile ilgili bilgilendirdi.

GNYAPI Yönetim Kurulu Başkanı A. Bülent GÜNEY, sektördeki liyakatsizliğe dayalı iş yapış biçimlerinden sıklıkla mağdur olmuş tüketicilerin beklentileri ve doğru yalıtımın ne anlama geldiği konularında ısı yalıtım ustalarını aydınlattı.Aynı zamanda yüksek hizmet kalitesi düzeyini koruyabilmenin bu konferansların temel amacı olduğunu ve bundan sonrada belirli aralıklarla tekrarlanacağını dile getirdi.

Yapılan ısı yalıtım uygulamalarından verimli sonuçlar alabilmek için dikkat edilmesi gereken noktalar ve iş güvenliğinin önemi ile ilgili aktarımların yapıldığı gecede, 2012 yılında başarı göstermiş en iyi 10 GNYAPI Ustası da ödüllendirildi.

Ödüllendirilen ustalar değerlendirilirken göz önüne alınan kriterlerin, GNYAPI marka politikasının önemli unsurları arasında olan ısı yalıtım uygulaması sonrası işin kalitesi, tamamlanma sürati ve ustanın çevresi ile olan diyaloğu olduğu belirtildi. GNYAPI bahsi geçen aşamaların, ısı yalıtım hizmeti alan konut sahiplerinin uygulama sürecinde en fazla önem verdikleri hususlar olduğunu, bu hususlara hassasiyet göstererek ustalarını da bu doğrultuda geliştirmeyi hedeflediğini belirtti.

Ustalarının eğitim ve gelişimini öncelikleri arasında bulunduran ve sürecin en önemli aşaması olarak gören GNYAPI, geçtiğimiz ay İZODER tarafından Mesleki Yeterlilik Kurumu aracılığı ile yürütülen ve Merkezi Finans İhale Birimi tarafından finanse edilen AB destekli, “Yalıtım Sektöründe Yeterliliğe Dayalı Belgelendirme (QBECTIS) Projesi” kapsamında pilot uygulayıcı firma seçilmişti. Bu bağlamda GNYAPI markasının usta seviyesindeki çalışanların ulusal mesleki yeterlilikler çerçevesinde, yetkinliklerinin belgelendirilebilmesi amacıyla oluşturulan Personel Belgelendirme Merkezi’nin sektörde nitelikli ve sertifikalı personel çalıştırma yolunda  attığı adımı hayata geçiren ilk uygulayıcı firma olmasının hedeflendiği dile getirildi.

Söz konusu projenin sürdürülmesi gereken bir süreç olduğunun belirtildiği gecede GNYAPI iştirak ettiği bütün projelerde müşterilerine ve iş yaptığı tüm kurumsal paydaşlarına değer katmayı temel amaç olarak göreceği ve müşterilerinin güvenini kazanabilmek adına yenilikçi çözümlerini sunmaya devam edeceğini vurguladı.

 

Kaynak : https://www.gnyapi.com.tr/usta-konferansiEtiketler : gnyapi, izoder, ısı yalıtım, usta konferansı


Benzer Konular Kategoriler Hatalı Mantolama Sökümü Nasıl Yapılır Isı Yalıtımında Yanlışlar ve Doğrular Bina Dış Cephe Kaplamaları Bina Isı Kayıpları ve Isı Yalıtımı Söve Uygulamaları İş Süreçlerimiz Dış Cephe Mantolama American Siding Bina Ses Yalıtımı BTB Üzerine Mantolama Yapılırmı Mantolama Üzerine Klima Montajı Nasıl Yapılır Mantolama Teknik Detaylar Mantolama Teklifi Örneği Çatı Yalıtımı Dış Cephe Giydirme Sistemleri Binalarda Isı Yalıtımı Temel Su Yalıtımı Yangın Yalıtımı ve Yangın Yalıtım Malzemeleri Mantolamamı Nasıl Koruyabilirim Taşyünü
Site Haritası Hakkımızda Hizmetlerimiz Mantolama Isı Yalıtımı İş Süreçlerimiz Referanslar Bize Ulaşın Basında GNYAPI Sitemap Site Haritası
İnsan Kaynakları İK Politikamız Açık Pozisyonlar Başvuru Formu
Ustalara Özel Eğitim Talebi Başvuru Formu
Bize Ulaşın A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4
Maltepe E5 Üstü / İstanbul

T 0216 475 1241 F 0216 475 1242
E info@gnyapi.com.tr

Danışma Merkezi
444 4697/ 444 GNYP

© Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır.

Keşif Formu
ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
Ayrıcalıklar
GNYAPI AYRICALIKLARI
Estetik Tasarım
ESTETİK TASARIM
GNYAPI Kurumsal
GNYAPI KURUMSAL